Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
TEATRALNA MAJÓWKA

Tym razem to nie uczestnicy Totalnie Teatralnie 2011 grali, a grała cała mazowiecka przyroda. Wszystko dzięki Teresie i Zbigniewowi Nowackim fundatorom nagrody, którzy w ten sposób wyrazili poparcie dla idei rozwoju naszego festiwalu oraz uznanie dla wykonawców biorących w nim udział.

1_droga
2_przerwa

3_mostek
4kijanki
5_pod_szopinem
6_sromow


Na całodniową wycieczkę, pod skrzydłami organizatorki, wybrały się dwa zespoły teatralne JÓZEFINKI z Międzyborowa oraz CZWÓRECZKA  ze SP nr 4 w Grodzisku Mazowieckim, którym towarzyszyły Panie reżyserki Anna Wiraszka, Iwona Dobiesz, Joanna Citlak jak również Pani Katarzyna Skrzynecka dokumentująca nasz wyjazd. Od codziennej, odpowiedzialnej pracy oderwała się również Pani Dyrektor międzyborowskiej placówki, która okazała się być również wspaniałym przewodnikiem.

7procesja
8ginacezawody


Dzień był piękny więc zwiedzanie Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli , Skansenu łowickiego w Maurzycach k/Łowicza oraz Muzeum Ludowego Rodziny Brzozowskich w Sromowie przebiegało w niezwykłej, radosnej atmosferze. Niektórym z nas udało się " złapać " pierwszą wiosenną opaleniznę, jak również uchwycić kijanki w szopenowskim stawie czy " pobrykać" w otoczeniu mazowieckich pól i łąk.

To zasłużona nagroda dla wszystkich uczestników wycieczki. Dziękuję za wspólny wyjazd, trzymam kciuki za dalszy rozwój Waszej teatralnej pasji.

Małgorzata Ciechomska