Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
PODKOWA LEŚNA I ZABŁOTNIA - PRZESTANKI POETYCKIE

Seniorzy z Podkowy Leśnej i okolic, z okazji swojego święta mieli okazję nie tylko spotkać się w swoim gronie, obejrzeć film czy wysłuchać fortepianowego recitalu, ale również spotkać się z poetkami promującymi swoje debiutanckie tomki. Z seniorami spotkały się Małgorzata Ciechomska i Magdalena Orzechowska. Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. Ze strony słuchaczy padło wiele ciekawych pytań i uwag dotyczących przeczytanych wierszy, jak i pisania poezji w ogóle. Seniorzy byli bardzo otwarci na poezję i brali czynny udział w spotkaniu, chętnie komentowali wiersze autorek. Spotkanie autorskie zaowocowało licznymi dedykacjami w tomikach.

 

podkowa_l_Gosia1
podkowa_l_Magda1

Kolejnym przystankiem na mapie poezji była Zabłotnia.

Dziewiątego grudnia w miejscowej świetlicy  zorganizowano wieczór poezji.
Poezję recytowała i śpiewała Małgorzata Ciechomska, na gitarze grał znany muzyk Jacek Łocz (szef zespołu „Latający dywan").
W wieczorze uczestniczyli mieszkańcy Zabłotni oraz zaproszeni goście m.in. Ks Proboszcz Janusz Starosta z Parafii Przemienienia Pańskiego w Łąkach.
Spotkanie nagrodzone zostało wielkimi owacjami. Każdy z uczestników otrzymał od autorki tomik wierszy. Wieczór poezji w Zabłotni odbył się po raz pierwszy, ale po tak cudownym spotkaniu ustalono już termin następnego.

zablotnia1_razem1
zablotnia2_1